Skontaktuj się z nami już dziś!

Napisz do Nas!

Witryny dla dzieci to niezwykle atrakcyjne meble, które pozwalają na estetyczne i pomysłowe wyeksponowanie wybranych przedmiotów. W witrynie do pokoju dziecięcego możesz umieścić książki, uzbierane hobbystycznie kolekcje dziecka, a także ułożone przez nie, skomplikowane budowle z klocków Lego, których po złożeniu żal po porstu rozbierać. 

Witryny do pokoju dla dzieci i młodzieży

Witryna Silke typ 46 -  meble do salonu Witryna Silke typ 46 - meble do salonu
Producent: HELVETIA
Cena: 1 356,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
  • nowość
  • nowość
Witryna dwudrzwiowa NOVA K 104 cm czarna Witryna dwudrzwiowa NOVA K 104 cm czarna
Producent: Piaski
Cena: 1 055,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Witryna dwudrzwiowa NOVA K 104 cm szara Witryna dwudrzwiowa NOVA K 104 cm szara
Producent: Piaski
Cena: 1 055,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Witryna wisząca VERTO 13 Witryna wisząca VERTO 13
Producent: Dolmar
Cena: 340,00 zł
szt.
zobacz więcej
Witryna z szufladami BERGEN BE2 90 cm Witryna z szufladami BERGEN BE2 90 cm
Producent: Meblar
Cena: 1 030,00 zł
szt.
zobacz więcej

Witryny dla dzieci – sposób na przechowywanie i eksponowanie

Witryny do pokoju młodzieżowego z oświetleniem mogą służyć do celów dekoracyjnych – eksponując ramki, pamiątki itp. W pokoju nastolatka - posłużą za estetyczna i stylową biblioteczkę. Witryna do pokoju dziecięcego może spełniać wiele zadań. Łączy bowiem funkcjonalność regału i szafki z dodatkowym akcentem ekspozycyjno-dekoracyjnym. W zależności od wyboru mebla – możesz postawić na wąskie, przeszklone witryny z dodatkowym oświetleniem, jak i  częściowo zabudowane regały, które wspaniale wyeksponują książki w pokoju nastolatka. Tak naprawdę docelowe zastosowanie witryny do pokoju młodzieżowego i pokoju młodszego dziecka – leży wyłącznie w zakresie Twoich potrzeb i ilości dostępnego miejsca w pomieszczeniu.

Witryny do pokoju młodzieżowego – szeroki wybór dostępnych modeli

Wybierając meble do pokoju dziecięcego, musisz zwracać uwagę na jakość i funkcjonalność. W przypadku urządzania pokoju dla nastolatka nie bez znaczenia pozostaje również atrakcyjny design. W ofercie naszego sklepu z meblami znajdziesz wiele niezwykle ciekawych modeli witryn młodzieżowych z oświetleniem i bez oświetlenia, w przeróżnych opcjach wielkości, różnorodnej kolorystyce i z niemalże dowolnym układem przeszkleń, zabudowania itp. Witrynę możesz zatem dopasować do mebli, które już masz, lub postawić na całą, zupłenie nową serię mebli młodzieżowych.

Witryny na książki dla dzieci – atrakcyjny sposób na dziecięcą biblioteczkę?

Witryny dla dzieci pozwalają na pomysłowe i estetyczne przechowywanie nie tylko książek, ale też innych przedmiotów: zabawek, elementów dekoracyjnych i np. trofeów, dyplomów i innych nagród, które zdobyło dziecko. Witryn to mebel, który przechowuje i eksponuje. Nasz sklep z meblami JustMeble oferuje dostęp do wielu różnorodnych modeli – zarówno pod kątem wymiarów, stylu, jak i kolorystyki. W ofercie znajdziesz zarówno propozycje klasyczne, uniwersalne i ponadczasowe, jak również niezwykle modne, mimo zmieniających się trendów, witryny w stylu skandynawskim.

Witryny dla dzieci, możesz uzupełnić o inne meble z oferty naszego sklepu, takie jak nowoczesne i trwałe łóżka biurka, szafy i stoliki nocne do pokoju dla dzieci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper Premium