Barierki do łóżka dziecięcego pozwalają rodzicom i dziecku na spokojny, nocny sen lub popołudniową drzemkę. Montaż barierki ochronnej do łóżka jest jednym z niezbędnych kroków, które należy podjąć po przeniesieniu malucha do jego pierwszego „dorosłego” łóżka. W tej kategorii znajdziesz bezpieczne, dostępne w wielu wymiarach barierki do łóżka dziecięcego, które możesz dopasować zarówno do mebla, który już masz, jak i do całkiem nowego łóżka.

Barierki i drabinki do łóżek dziecięcych

Barierka ochronna RAJ - długa Barierka ochronna RAJ - długa
Producent: Karol Meble
Cena:

220,00 zł

szt.
zobacz więcej
Barierka ochronna MAGNUM - niska Barierka ochronna MAGNUM - niska
Producent: MR
Cena:

140,00 zł

szt.
zobacz więcej
Barierka ochronna MAGNUM - wysoka Barierka ochronna MAGNUM - wysoka
Producent: MR
Cena:

195,00 zł

szt.
zobacz więcej

Do czego służy barierka do łóżka dziecięcego?

Barierka ochronna do łóżeczka zapobiega upadkowi dziecka na ziemię w trakcie snu, co jest ważne, nie tylko w przypadku dzieci, które w nocy często zmieniają pozycję, ale również maluchów, które dotychczas przyzwyczajone były do łóżeczka ze szczebelkami. To, co istotne – barierki ochronne do łóżka są wyjątkowo proste w montażu i demontażu, dzięki czemu można je dowolnie nakładać na ramę łóżka, a gdy zajdzie taka potrzeba – zdjąć i np. zamontować na innym łóżku, lub po jego innej stronie.

Jak wybrać barierkę do łóżeczka?

Barierka do łóżka dziecięcego jest uniwersalna – możesz umieścić ją po dowolnej stronie ramy łóżka. Bez znaczenia jest zatem preferowana pozycja snu dziecka, a także układ rozmieszczenia mebli w pokoju. Jeśli łóżeczko stoi na środku, rozsądnym wyjściem jest zakup dwóch barierek, które zamontujesz po obu jego stronach. Jeśli natomiast łóżko jedną częścią dotyka ściany – wystarczy, jeśli barierka zabezpiecza tylko stronę, z której dziecko może spaść. Aby dobrze dopasować barierkę, zwróć uwagę na jej długość, szerokość i porównaj ją z wymiarami i budową łóżka Twojego dziecka. Ważne, by pozostawić mu swobodną przestrzeń do samodzielnego wejścia i wyjścia.

Nowoczesne barierki do łóżka dziecięcego

Nasz sklep z meblami JustMeble oferuje całkiem duży wybór nowoczesnych i niezwykle trwałych barierek ochronnych do łóżka dla dzieci. W asortymencie znajdziesz zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne, metalowe barierki dedykowane do łóżek dla dzieci, które znajdziesz w innych kategoriach naszego sklepu. Są nie tylko z nimi kompatybilne, ale też wzbogacają ramę łóżka o dodatkowy, zabezpieczający element. Barierki ulepszają wizualnie bryłę mebli, dzięki czemu, ich klasyczna forma zyskuje nowy, atrakcyjny wygląd!

Barierki i drabinki do łóżka piętrowego

Niezależnie od wysokości łóżka piętrowego – trwała i wysoka barierka zabezpieczająca dziecko śpiące na górze jest elementem obowiązkowym i bez znaczenie jest to, czy piętro zajmuje małe dziecko, czy nastolatek. W ofercie naszego sklepu z meblami znajdziesz pasujące i współgrające z barierką i ramą łóżka drabinki do łóżka piętrowego, które możesz zamontować na jego dowolnej, wybranej stronie. Taka opcja dodaje dodatkowe możliwości projektowe i sprawia, że możesz swobodnie dopasować rozkład barierek i drabinek łóżka piętrowego do przestrzeni w pokoju dziecka.

Doposażając swoje meble do pokoju dziecięcego o bezpieczne i trwałe barierki do łóżka dziecięcego, nie zapomnij o sprawdzeniu oferty pozostałych kategorii, takich jak praktyczne ławy dziecięce, biurka, szafy, stoliki nocne i regały.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium