Czas realizacji zamówieńCzas realizacji zamówień

Czas dostawy określony jest przy każdym produkcie.

Termin dostawy standardowo dla mebli twardych wynosi od 5 do maksymalnie 21 dni roboczych ( z reguły są to ok. 1/2 tygodnie). Meble twarde, takie jak na przykład komoda czy łóżka piętrowe, często znajdują się w magazynie, dlatego też czas realizacji jest stosunkowo krótki.

Termin dostawy na meble tapicerowane wynosi od 2 do 8 tygodni. Termin minimalny realizacji zamówienia wynosi 2 tygodnie tylko dla wybranych mebli tapicerowanych. Produkty spersonalizowane, w których klient wybiera np. kolor materiału obiciowego , wykonywane są na zamówienie, dlatego też czas realizacji jest dłuższy.

Odbiór osobisty. Decydując się na obiór osobisty mebli, możesz znacznie przyspieszyć realizację zamówienia.Własny transport i szybka dostawa

Zamówiony u nas towar jest w 100% dostarczany naszym transportem. Jako jedna z niewielu firm sprzedających meble w intrenecie nie korzystamy z usług firm kurierskich. Wszystkie produkty dostarczamy naszymi nowymi i dużymi autami dostawczymi, a nasi doświadczeni kierowcy dbają oto aby towar dotarł do Państwa w idealnym stanie. Natomiast zespół wyspecjalizowanych logistyków dba o to, aby meble dostarczone były na czas, a także w terminie jego realizacji. Na 1/2 dni przed zaplanowaną dostawą informujemy naszych klientów o dokładnej dacie dostawy oraz przedziale czasowym. Dzięki zachowaniu pełnej kontroli nad procesem realizacji dostawy z każdym rokiem wśród naszych klientów odnotowujemy wzrost oceny dostawy mebli. Dzięki własnemu transportowi klient może być pewien że otrzyma meble nie uszkodzone i na czas.

Transport realizujemy tylko naszymi autami - pewność braku uszkodzeń w transporcie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium