Bezpieczne zakupyBezpieczne zakupy:

W firmie JUSTMEBLE kupisz meble wygodnie przez internet , bez wychodzenia z domu. Ponad 99% naszych klientów pozytywnie ocenia przeprowadzone transakcje zarówno w naszym sklepie internetowym jak i na allegro. Zaletą zakupów w naszym sklepie jest uproszczony sposób zakupów, szybkość realizacji i bezpieczeństwo. Twoje poczucie bezpieczeństwa przy dokonywaniu zakupów jest dla nas najważniejsze. Dlatego miedzy innymi dla zwiększenia poczucia bezpieczeństwa naszych Klientów nie pobieramy zaliczek dla większości oferowanych przez nas produktów. Istnieje możliwość zapłaty za towar przy dostawie. Tylko gdy produkt jest nietypowy lub specyficzny to zastrzegamy sobie prawo pobrania 20% zadatku na wypadek rezygnacji przez Klienta z zakupu. Możesz nam zaufać!SSL - gwarancja cyfrowego bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo naszych Klientów jest dla nas priorytetem, dlatego wyposażyliśmy naszą witrynę w certyfikat SSL. Wszystkie dane, które przekazujesz nam w procesie realizacji zamówienia, są zabezpieczone protokołem SSL (Secure Socyet Layer) - dzięki niemu wszystkie informacje są skutecznie zabezpieczone. SSL szyfruje, uwierzytelnia i zapewnia integralność informacji. Po połączeniu z naszą stroną zauważysz, że w adresie strony zmienia się napis “http” na “https”, a w dole ekranu pojawia się kłódka. System certyfikatów oraz poświadczeń eliminuje możliwość podszywania się pod Ciebie przez inne osoby, np. hakerów. Przeglądając nasz sklep i dokonując w nim płatności masz pewność, że nic Ci nie grozi. Dzięki certyfikatowi SSL Twoje dane są u nas bezpieczne!

Certyfikat SSL to narzędzie poświadczające wiarygodność domeny bądź domeny oraz jej właściciela. Potwierdza bezpieczeństwo szyfrowania danych przesyłanych pomiędzy użytkownikiem a serwerem. Jest gwarantem zachowania poufności danych i całej komunikacji. Gwarancja ta jest udzielana przez niezależny podmiot czyli wystawcę.Bezpieczne metody płatności dostosowane do twoich preferencji

Jesteśmy firmą, która dba „o spokojny sen” naszych klientów. Jako jedni z nielicznych dajemy naszym Klientom możliwość płatności za meble dopiero w momencie ich dostawy. Ta forma płatność jest bardzo często wybierana przez naszych klientów. Dzięki płatności za pobraniem klient ma poczucie większego bezpieczeństwa oraz nie zamraża swojej gotówki na czas realizacji zamówienia.

Dla osób które pragną skorzystać z opcji kredytu przygotowaliśmy atrakcyjne oferty zakupu na raty. Wystarczy wypełnić wniosek zakupu na raty on-line, dostępny na naszej stronie i poczekać na decyzję banku, który w porozumieniu z Tobą dopełni wszelkich formalności.

Płatność za meble w firmie JUSTMEBLE przebiega sprawnie i przejrzyście bez względu na wybrany rodzaj płatności. bez zbędnych formalności i wygodnie. Wedle swoich możliwości i potrzeb możesz wybrać najbardziej odpowiednią dla Ciebie formę płatności.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium