Opis
Szafa dwudrzwiowa uchylna 101 cm, WOOW WO-02
Szafa dwudrzwiowa WOOW WO-02 to funkcjonalny i estetyczny mebel o szerokości 101 cm, idealny do mniejszych przestrzeni. Wewnątrz znajduje się drążek na ubrania, dwie pojemne półki oraz dolna wnęka na buty lub dodatki. Wykonana z trwałej płyty laminowanej i wykończona w eleganckim, szampańskim odcieniu, świetnie komponuje się z nowoczesnym wnętrzem. Kolekcja WOOW została zaprojektowana z myślą o nastolatkach ceniących styl, funkcjonalność i możliwość dowolnej aranżacji. Modułowe rozwiązania pozwalają tworzyć spójną i wygodną przestrzeń do nauki, relaksu i codziennego życia.
Wymiary:
szerokość: 101 cm
wysokość: 216 cm
głębokość: 55 cm
waga: 86 kg
Dostępne wybarwienia:
- szampański
Wykonanie:
korpus: płyta wiórowa laminowana 16 mm,22 mm
blat/front: płyta wiórowa laminowana 16 mm
ściana tylna: płyta HDF 3 mm
wykończenie widocznej/niewidocznej części ściany tylnej: laminat/surowa
mocowanie ściany tylnej: nuta
obrzeża: ABS
zawias: puszkowy
uchwyt: plastikowy
max. obciążenie półki: 5 kg
stopka/nóżka: ślizg PCV
kolor ściany tylnej: piasek pustyni
ilość drążków: 2x
ilość półek: 2x

❗ Przykładowa aranżacja szafy
✅ Pakowanie:
ilość paczek: 4 paczki
waga: 86 kg
1/3 - 10 x 55,5 x 119 cm/0,07 m3/32 kg
2/3 - 4,5 x 55,5 x 220 cm/0,05 m3 /26 kg
3/3 - 5 x 52,5 x 221,5 cm/0,06 m3/28 kg
❗ Informacje dodatkowe:
- Mebel w paczkach przeznaczony do samodzielnego montażu.
- Producent zastrzega sobie prawo do wykonywania zmian konstrukcyjnych w ofertach mebli, nie zmieniając ogólnego charakteru.
- Elementy dekoracyjne użyte w celu prezentacji produktu nie stanowią jego integralnej części.
- Mebel w paczkach przeznaczony do samodzielnego montażu.
Dane techniczne
| Szerokość | 101 cm |
| Głębokość szafy | 55 cm |
| Wysokość | 216 cm |
| Wykończenie frontów | matowe |
| Rodzaj drzwi | drzwi uchylne |
| Ilość drzwi | 2-drzwiowa |
| Typ szafy | standardowa |
| Lustro | nie |
| Szuflady | nie |
| Cichy domyk | nie |
| Wysokie nogi | Nie |
| Oświetlenie | nie |
Bezpieczeństwo
Producent
Dig-Net Lenart
ul. Krajowa 184a
63-604 Mroczeń, Polska
info@lenartmeble.pl
+48 627912950
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Szafa dwudrzwiowa uchylna 101 cm, WOOW WO-02
0
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni