Opis
Szafa uchylna jednodrzwiowa wąska 61 cm WOOW WO-03
Szafa WO-03 to idealne rozwiązanie do niewielkich przestrzeni, w których liczy się przemyślana organizacja i estetyka. Wykonana z solidnej płyty laminowanej, gwarantuje trwałość i odporność na codzienne użytkowanie. Subtelny, szampański odcień dodaje elegancji i wprowadza do wnętrza ciepły, przytulny klimat. Mebel został wyposażony w cztery pojemne półki, które doskonale sprawdzą się do przechowywania ubrań, akcesoriów czy innych codziennych przedmiotów. Dodatkowo, dwie praktyczne szuflady osadzone na prowadnicach kulkowych zapewniają płynne i ciche użytkowanie, podnosząc komfort na co dzień.
Wymiary:
szerokość: 61 cm
wysokość: 216 cm
głębokość: 55 cm
waga: 71 kg
Dostępne wybarwienia:
szampański
Wykonanie:
korpus: płyta wiórowa laminowana 16 mm,22 mm
blat/front: płyta wiórowa laminowana 16 mm
ściana tylna: płyta HDF 3 mm
wykończenie widocznej/niewidocznej części ściany tylnej: laminat/surowa
szuflada: płyta wiórowa 12 mm/wstęga szufladowa w kolorze szampańskim
mocowanie ściany tylnej: nuta
obrzeża: ABS
zawias: puszkowy
uchwyt: plastikowy
max. obciążenie półki: 5 kg
stopka/nóżka: ślizg PCV
kolor ściany tylnej: piasek pustyni
ilość półek: 3x (4 przestrzenie)

❗ Przykładowa aranżacja szafy
✅ Pakowanie:
ilość paczek: 2 paczki
waga: 71 kg
1/2-14 x 56 x 79 cm/0,06 m3/27 kg
2/2-7 x 62 x 221 cm /0,10 m3 /44 kg
❗ Informacje dodatkowe:
- Mebel w paczkach przeznaczony do samodzielnego montażu.
- Producent zastrzega sobie prawo do wykonywania zmian konstrukcyjnych w ofertach mebli, nie zmieniając ogólnego charakteru.
- Elementy dekoracyjne użyte w celu prezentacji produktu nie stanowią jego integralnej części.
Dane techniczne
| Szerokość | 61 cm |
| Głębokość szafy | 55 cm |
| Wysokość | 216 cm |
| Wykończenie frontów | matowe |
| Rodzaj drzwi | drzwi uchylne |
| Ilość drzwi | 1-Drzwiowa |
| Typ szafy | standardowa |
| Lustro | nie |
| Szuflady | tak |
| Cichy domyk | nie |
| Wysokie nogi | Nie |
| Oświetlenie | nie |
Bezpieczeństwo
Producent
Dig-Net Lenart
ul. Krajowa 184a
63-604 Mroczeń, Polska
info@lenartmeble.pl
+48 627912950
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Szafa uchylna jednodrzwiowa wąska 61 cm WOOW WO-03
0
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni