Opis
Beżowa szafa z ryflowaniem LED TREND TG-02
Szafa na ubrania TREND TG-02 to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, nie rezygnując przy tym z funkcjonalności. Dzięki kompaktowym wymiarom mebel idealnie sprawdzi się w przedpokoju czy sypialni, zachowując przy tym ergonomię pomieszczenia. Wnętrze szafy można dostosować do własnych potrzeb — wyposażone w półki, drążki na wieszaki, umożliwia wygodne i uporządkowane przechowywanie odzieży, obuwia oraz codziennych akcesoriów. Zadbaj o porządek i styl w swoim domu — postaw na praktyczne rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb.
✅ Wymiary:
szerokość: 101 cm
głębokość: 40 cm
wysokość: 210 cm
waga: 78 kg
Wykonanie:
korpus/blat: płyta wiórowa laminowana 16 mm
front: płyta wiórowa laminowana / płyta MDF 18 mm
ściana tylna/dno szuflady: płyta HDF 3mm
wykończenie widocznej/niewidocznej części ściany tylnej: laminat/surowa
mocowanie ściany tylnej: nuta
wykończenie wnętrza szuflady: płyta wiórowa / wstęga szufladowa 12 mm czarna
ściana tylna: czarna
obrzeża: ABS
zawias: puszkowy klipowy
prowadnica: dolnego montażu, push open z synchronizatorem
system: push-open
nogi: metalowe
maksymalne obciążenie półek: 5 kg
LED: A++
✅ Pakowanie:
ilość paczek: 3 paczki
nr paczki z instrukcją i zestawem montażowym: 1
waga: 78 kg
1/3 - 9 x 48 x 137,5 cm / 0,06 m3 / 23,5 kg
2/3 - 7 x 42 x 27 cm / 0,01 m3 / 30,5 kg
3/3- 11,5 x 69 x 170 cm / 0,13 m3 / 24 kg
szerokość x wysokość x długość

❗ Informacje dodatkowe:
- Mebel w paczkach przeznaczony do samodzielnego montażu.
- Producent zastrzega sobie prawo do wykonywania zmian konstrukcyjnych w ofertach mebli, nie zmieniając ogólnego charakteru.
- Elementy dekoracyjne użyte w celu prezentacji produktu nie stanowią jego integralnej części.
Dane techniczne
| Szerokość | 101 cm |
| Głębokość szafy | 40 cm |
| Wysokość | 210 cm |
| Wykończenie frontów | matowe |
| Rodzaj drzwi | drzwi uchylne |
| Ilość drzwi | 2-drzwiowa |
| Typ szafy | standardowa |
| Lustro | nie |
| Szuflady | tak |
| Cichy domyk | nie |
| Wysokie nogi | Tak |
| Oświetlenie | tak |
Bezpieczeństwo
Producent
Dig-Net Lenart
ul. Krajowa 184a
63-604 Mroczeń, Polska
info@lenartmeble.pl
+48 627912950
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Beżowa szafa z ryflowaniem LED TREND TG-02
0
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni