Opis
Kolekcja XELO to odważne wzornictwo w kontrastowej kolorystyce z ciekawie wkomponowanym oświetleniem LED, które jest opcją dodatkową. Zestaw ten spełni oczekiwania każdej osoby ceniącej sobie perfekcję wykonania, funkcjonalność oraz nowoczesny design.
Wymiary :
- szafa + listwa - szer. 229,4 cm / wys. 215,5 cm / gł. 65 cm
- szafa - szer. 225 cm / wys. 213,5 cm / gł. 60 cm
Dostępne wersje kolorystyczne:
- dąb craft złoty + biały
Wykonanie:
- korpus: płyta 16 mm i 22 mm laminowana, odporna na wilgoć i zarysowania
- front: płyta 16 mm laminowana, odporna na wilgoć i zarysowania
- półki: płyta 16 mm laminowana, odporna na wilgoć i zarysowania
- tył mebla wykonany z HDFu w kolorze białym;
- obrzeża wykończone ABSem; ;
- szuflady z pełnej płyty na prowadnicach rolkowych;
*Mebel w paczkach przeznaczony do samodzielnego montażu
*Producent zastrzega sobie prawo do wykonywania zmian konstrukcyjnych w ofertach mebli, nie zmieniając ogólnego charakteru.
*Podane wymiary mogą ulec nieznacznej zmianie. Wszystkie podane wymiary są wymiarami zewnętrznymi i podane są w centymetrach.
*Elementy dekoracyjne użyte w celu prezentacji produktu nie stanowią jego integralnej części.
Dane techniczne
| Szerokość | 230 cm |
| Głębokość szafy | 65 cm |
| Wysokość | 216 cm |
| Wykończenie frontów | matowe |
| Rodzaj drzwi | drzwi uchylne |
| Ilość drzwi | 2-drzwiowa |
| Typ szafy | standardowa |
| Lustro | nie |
| Szuflady | tak |
| Cichy domyk | nie |
| Wysokie nogi | Nie |
| Oświetlenie | tak |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Pojemna szafa XELO z oświetleniem LED 230 cm
0
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni