Opis
Szafa uchylna 170 cm z lustrem AVERA AV-01 - biały
Szafa AVERA AV-01 z lustrem to nowoczesny i pojemny mebel do sypialni, garderoby lub pokoju. Funkcjonalne wnętrze z miejscem na ubrania oraz praktyczne szuflady ułatwiają organizację codziennego przechowywania, a lustro na froncie dodaje wygody i optycznie powiększa przestrzeń.

✅ Wymiary:
Szerokość: 170 cm
Wysokość: 225 cm
Głębokość: 60 cm
Dostępny kolor:
biały

Wykonanie:
✅Informacje podstawowe:
- nazwa bryły: AVERA AV-01
- nazwa kolekcji: AVERA
- kolorystyka: biały
- typ mebla: szafa
- montaż: wymaga złożenia
✅ Najważniejsze cechy:
- duże lustro na froncie
- 6 pojemnych szuflad
- 2 drążki na ubrania w zestawie
- półki w komplecie
- dwie możliwości montażu wnętrza
- pojemna przestrzeń do przechowywania
- nowoczesny wygląd
- uniwersalna kolorystyka
- subtelne, wygodne uchwyty
- idealna do sypialni, garderoby lub przedpokoju
✅ Dwie możliwości montażu z półkami nad drążkiem lub bez półek - Ty decydujesz

Poniżej przykładowa aranżacja:

*opcja przy zakupie 3x dodatkowych półek pniżej:

Informacje dodatkowe:
- Mebel w paczkach przeznaczony do samodzielnego montażu.
- Producent zastrzega sobie prawo do wykonywania zmian konstrukcyjnych w ofertach mebli, nie zmieniając ogólnego charakteru.
- Elementy dekoracyjne użyte w celu prezentacji produktu nie stanowią jego integralnej części.
Dane techniczne
| Szerokość | 170 cm |
| Głębokość szafy | 60 cm |
| Wysokość | 225 cm |
| Wykończenie frontów | matowe |
| Rodzaj drzwi | drzwi uchylne |
| Ilość drzwi | 2-drzwiowa |
| Typ szafy | standardowa |
| Lustro | tak |
| Szuflady | tak |
| Cichy domyk | nie |
| Wysokie nogi | Nie |
| Oświetlenie | nie |
Bezpieczeństwo
Producent
Dig-Net Lenart
ul. Krajowa 184a
63-604 Mroczeń, Polska
info@lenartmeble.pl
+48 627912950
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Szafa uchylna 170 cm z lustrem AVERA AV-01 - biały
0
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni